• Новак
HARBLL 10pcs висока концентрација на флуоресцентни бои се R134a автомобилски клима уред за климатизација поправка етерично масло

HARBLL 10pcs висока концентрација на флуоресцентни бои се R134a автомобилски клима уред за климатизација поправка

DEN 554.40
Во достапна форма

Пристапност

Меѓутоа, купувачот треба да се сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно
Повратни информации :
Вашата проценка и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат на купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Разликите во боја може да биде и некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, задниот земјата итн. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Бренд Име:
HARBLL
Тип На Објект:
Флуоресценција масло

Избор на клиент