• Новак
50pcs/многу Родиум Боја Brooch Cabochon Празно Коцки Прилагодувања со Safty Иглички Фитинг DIY Brooch Иглички Накит Додаток F1849

50pcs/многу Родиум Боја Brooch Cabochon Празно Коцки Прилагодувања со Safty Иглички Фитинг DIY Brooch Иглички

DEN 91.00
DEN 95.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


50pcs/многу Родиум Позлатен Brooch Cabochon Празно Коцки Прилагодувања со Safty Иглички Фитинг DIY Brooch Иглички Накит Додаток F1849
1)Материјал : метал
2)Големина : 13mm/19mm/24mm/29mm
3)Бои : родиум позлатен
4)Пакување : 50pc/многу /opp вреќа
5)Тежина : Околу 50g/многу
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да ви понудиме капка превозот услуга. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
8) Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
SAUVOO
Материјал:
Метал
Големина:
13mm/19mm/24mm/29mm
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
50g
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
Brooch База
Број На Модел На:
F1849
Материјал:
Метал
Бои:
Родиум Позлатен
Големина:
13mm/19mm/24mm/29mm
Тежина:
25g/број / 45g/број / 50g/број / 75g/многу
КОЛИЧИНА:
50pcs/многу
Пакет:
5pcs/opp вреќа
Тип На Објект:
brooch cabochon
Карактеристики:
brooch иглички накит додаток
Стил:
brooch ќорци
Шема:
женска мажите брошеви

Избор на клиент