• Новак
30pcs/Многу PV04 4mm ID Пневматски Конектори Лактот Фитинг Еднакви L Брзи Конектори Сосема Нов

30pcs/Многу PV04 4mm ID Пневматски Конектори Лактот Фитинг Еднакви L Брзи Конектори Сосема Нов

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Негативни повратни информации не реши ништо.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Вашето задоволство е многу важен за нас.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
PV04 (4mm)
Тип:
Приклучоци

Избор на клиент