• Новак
10pcs/многу A500K Сплит Вратило гитара potentiometers Гитара Замени за Електрична Гитара Висок Квалитет на Гитара Дел Додатоци Нови

10pcs/многу A500K Сплит Вратило гитара potentiometers Гитара Замени за Електрична Гитара Висок Квалитет на

DEN 200.00
DEN 224.64
-11 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
Сосема нова аудио-коси potentiometers, одлична за замена или надградба на вашиот аудио јачината на ѕвонење и контроли.
Гитара волумен Potentiometer
Сплит вратило со крупни knurling
Крупни knurled окно одговара за повеќето контрола на копчиња
A500 K-ohm мини контрола тенџере
Опис :
База Кол : 16mm
Вратило Должина : 18mm
Сплит Окно : 6mm
1 X 10pcs A500k гитара potentiometers

Главните карактеристики

Бренд Име:
KOKKO
Број На Модел На:
109059
Тип:
гитара potentiometer
База Кол:
16mm
Должина На Вратило:
18mm
Сплит Окно:
6mm

Избор на клиент