• Новак
Led Цевка Светилки 1200mm T8 20W Led Цевки 120cm Заштитна Пакет Супер Светлината Цевка Светилка Флуоресцентни Цевки AC 110v 220v 240v

Led Цевка Светилки 1200mm T8 20W Led Цевки 120cm Заштитна Пакет Супер Светлината Цевка Светилка Флуоресцентни

DEN 4858.00
DEN 5280.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


T8 ЛЕР ЦЕВКА 1200m 20w 4ft, smd 2835 AC110-265 V,CE, Rohs,2 годишна гаранција,Транспарентни / Млечниот,FEDEX Бесплатен Превозот, 10pcs/многу
Спецификации : Име на Модел : ЛЕР Цевка Напон : AC110 V~265 V Светлосен Извор : 2835 SMD LED Кол : 100 PCS Моќ : 20 W Домување Материјал : Млечно PC + алуминиумска плоча + алуминиумски Диск : Вграден-во (константна струја) се вози PC покритие (опционално) : транспарентни и млечно бела (default испратени млеко бел) светла Боја : Топло БелаЛадно Бела Боја Температура : 2700 K-3200 K6000 K-6500 K Живот : 50,000 часот Оценет IP : IP44
Примена :
1. Вдлабнати осветлување, полица осветлување, таванот/ѕидот заливите
2. Кабинетот и под контра осветлување, канцеларија, работно место
3. Назад осветлување, чекор осветлување, светлината кутии
4. Трговски, изложбени штандови, и панели
Пакет :
10pcs t8 лер цевка 1200mm
Кога ќе се направи ред, ве молиме забелешка бојата и покривање сакате :
1. Ве молиме изберете боја :
А Топло Бела 3000 K-3500 K B. Бела 6000 K-6500 K
2. Ве молиме, изберете ја покрива :
А Млечниот Покрие Б. Транспарентен Капак
Ако не го избере, ќе испрати 6000 K белата и млечниот покрие as default.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
20W real power
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
Aixy
Зрак Агол(°):
180°
Должина:
1.2m
LED Чип Бренд:
Кри
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G13
Обликот:
Бар
Напон:
90-260V
LED Чип Модел:
2835
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
1%
Број на LED Чип:
Други
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Цевка
моќност:
20W(вистински)
LED КОЛИЧИНА:
100pcs
Работа фреквенција:
50-60Hz
Фактор на моќност:
над 0.9
LED Прозрачна Ефикасност:
110lm/w
Боја Рендерирање Индекс:
над 75Ra
Материјал:
Алуминиум + PC (Транспарентна / Млечниот)
Работна температура:
-20-45 степени.
Температура На Боја:
Топло Бела
Влезен Напон:
110-265V AC

Избор на клиент