• Новак
50pcs пластични Преносни Козметички Празна Тегла Тенџере Кутија Шминка Ноктите Уметност Мушка Складирање Сад Круг Шише Транспарентен Крем M02338

50pcs пластични Преносни Козметички Празна Тегла Тенџере Кутија Шминка Ноктите Уметност Мушка Складирање Сад

DEN 372.00
DEN 465.60
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис : 100% сосема нов & висок квалитет на Боја : како на сликата покаже Материјал : пластични Пакет : 50*празните шишиња SKU : M02338

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
empty Refillable bottle
Број На Модел На:
M02338

Избор на клиент