• Новак
15Pcs/Многу PC4-M5 4mm да М5 Пневматски Конектори машки директно еден допир фитинзи BSPT Сосема Нов

15Pcs/Многу PC4-M5 4mm да М5 Пневматски Конектори машки директно еден допир фитинзи BSPT Сосема Нов

DEN 296.00
DEN 311.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Па се чувствуваат слободни да контакт. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Негативни повратни информации не реши ништо.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.5 MPa
Температурата на работа Опсег : 5 ~ 60 C°
Материјал на Цевката : Полиуретан или Најлон Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormance
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. Вашето задоволство е многу важен за нас.
Опис :
PC4-M5 4mm да М5" Пневматски Конектори машки директно еден допир фитинзи BSPT
Количина : 15 компјутери Медиуми : Воздушни или Вакуум Оперативен Притисок : 0 ~ 1.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
PC4-M5
Тип:
Приклучоци

Избор на клиент