• Новак
Руската Тастатурата за Asus K50AE K50X K50ID K50IE K50IO K50IL K50IP X66 RU истиот кабел Црна тастатура

Руската Тастатурата за Asus K50AE K50X K50ID K50IE K50IO K50IL K50IP X66 RU истиот кабел Црна тастатура

DEN 566.40
Во достапна форма

Пристапност


7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Нов лаптоп, руски RU Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.
Компатибилен со :
Црна
Руската Верзија RU
ЗА Asus K50 AE K50 X K50 ID K50 IE K50 IO K50 IL K50 IP X66 X5 AC Лаптоп/Лаптоп
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
4-8 дена
DHL
4-8 дена
FEDEX
4-8 дена
UPS-от
4-8 дена
ТНТ
10-20 дена
EMS
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго
за време на празникот сезони)
ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТ
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
Овој лаптоп има различна верзија, ве молам, проверете го кабелот на задната страна на вашиот стар тастатура пред да се купи, го потврди тоа е истиот кабел со вашиот стар тастатура .

Главните карактеристики

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
Ru Тастатурата за
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
Palgo
распоред:
RU руски
Пакет:
Kraft хартија кутија
Состојба:
Нов и Оригинален
Замена гаранција:
7 дена

Избор на клиент