• Новак
Нови Доаѓањето на Децата Нов Моден Дизајн Традиционалните Африкански Облека Печатење Dashiki За Момчиња и Девојчиња(брза испорака)

Нови Доаѓањето на Децата Нов Моден Дизајн Традиционалните Африкански Облека Печатење Dashiki За Момчиња и Девојчиња(брза

DEN 325.92
Во достапна форма

Пристапност


големина информации :
XXS 100 CM
XS 110 CM
S 120 CM
М 130 CM
L 140 CM
XL 150 CM
на hight е за момче е девојка hight
1 : Како различни компјутери се прикаже различни бои, боја на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики 2 : 1-3cm грешка е дозволено поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Не двоумете се да контактирате со нас ако било какви прашања,ние ќе ви понуди со задоволување на услугата.Ве молиме бидете сигурни дека веќе ги прочитате сите опис и потврди трансакцијата пред ставање на ред. Се надевам дека ќе уживаат во шопинг!

Главните карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Тип На Објект:
Африка Облека
Пол:
Момчиња
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
dashiki за деца
Тип:
dashiki за деца
Dashiki:
dashiki фустан
dashiki за жени :
dashiki мажи
женска африкански облека dashikis:
африкански dashiki мажи
африкански печати dashiki за мажи:
dashiki за момчиња
dashiki за девојки:
деца dashiki

Избор на клиент