• Новак
Safariland Тактички пиштол Holster за Бер etta M92 Airsoft 6154 АБС материјал за Airsoft само црна

Safariland Тактички пиштол Holster за Бер etta M92 Airsoft 6154 АБС материјал за Airsoft само црна

DEN 1871.52
Во достапна форма

Пристапност

Safariland Тактички пиштол Holster за Beretta M92 Airsoft 6154 АБС материјал за Airsoft само црна Опис на Производот - Сосема нов објект за Airsoft само - Направени од ABS пластика, материјал - Одговара Beretta M92 - Кука Guard дизајн - Тежина : 381g Пакет се вклучуваат : 1 парчиња од пиштол holster

Главните карактеристики

Број На Модел На:
M91
Материјал:
ABS
Одговара:
M92
боја:
Црна
Функција:
за да Биде retta M92

Избор на клиент