• Новак
Бесплатен превозот ТОПЛА продаде AAAA+ 9-10мм Слатководни бисер Пинк Бисер Earring

Бесплатен превозот ТОПЛА продаде AAAA+ 9-10мм Слатководни бисер Пинк Бисер Earring

DEN 251.00
DEN 325.92
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Пинк
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Злато Позлатен
a:
добро,

Избор на клиент