• Новак
3*3 M 300LED Завеса Светлина String Божиќ Градина светла за Нова година Icicle Светла Божиќ Свадба Партија Декорација Светилка Бесплатна

3*3 M 300LED Завеса Светлина String Божиќ Градина светла за Нова година Icicle Светла Божиќ Свадба Партија

DEN 807.00
DEN 1416.00
-43 %
Во достапна форма

Пристапност

Ниска треска
5. Безбедно и лесно да се инсталира. Долг живот (стандард може да стигне до 50000 часа)
3. Апликацијата места Свадба позадина на изгледот, куќи, хотели, барови, партии, трговски центри, апарати за домаќинство, продавница Прозорци, клуб, концерти, театри, модна ревија, дискотеки, КТВ
Пакет :
1pcs 220 V/110 V 3 M*3 M ВОДЕНА Завеса string како ви се допаѓа бои
Ако сакате да се купи повеќе,ве молиме кликнете тука : 1pcs
.
веледрогеријата 3 M*3 M странични светла led 300leds бела сини Бои RGB LED Божиќ Странични Светла AC220/110 V 22 W свадба декорација
Опис :
Име на производ : LED Reticulation светлина
LED количина : 300
боја : Бела,fullcolor, црвена, сина,зелена,жолта, може да направи да нареди сите видови на боја
Употребата на напон : AC220 V/110 V
Светлината растојание од 300 cm
Нозете инчи Должина од 300 см, 300 cm . Кратката 3 метри долга 3 метри пролапс, tota 12 string пролапс, 25 светилки по низа, вкупно 300leds
широк Работа може да Контролер скок флеш осум видови на функција : (1) (2) (3) Chang Liang бран промени континуирано варијација (4) (5) трепка промените бавно флеш промена 6 или 7 сон промени промени 7 флеш промени или Chang Liang по желба. Лесно да се промени, може да се повтори употреба.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Ладно Бела
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
Aixy
Должина:
300cm
Карактеристики:
led божиќ светла
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
Yes
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2 година
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,CE,FCC
боја:
Бела,Жолта,Црвена,Зелена,Сина,Мулти,Слива,Розова
Е dimmable:
No
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Растојание:
>30m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
LED Нето String Светлина
Тип На Батерија:
AC110V/220V
Напон:
110V/220V
Име На Модел:
LED Icicle String Светлина
Големина:
3m*3m
Led боја:
RGB,Ладно Бела ,Жолта,Розова, Црвена,Виолетова,Сина
Број на led диоди:
300pcs
Напон:
AC110-130v/ 220v-240v
Водоотпорен:
IP44
Материјал:
ПВЦ
Жица боја:
Бела
сертификација:
CE/ Rohs/ FCC
превозот:
DHL/Федекс/EMS/Кина пост /HK

Избор на клиент