• Новак
6mm Додаток Занаети Жолта Калцедон Лабава Круг DIY Монистра Камења Топки Подароци Накит Одлуки Подароци 15inch трговија на Големо Фитинг

6mm Додаток Занаети Жолта Калцедон Лабава Круг DIY Монистра Камења Топки Подароци Накит Одлуки Подароци 15inch

DEN 193.00
DEN 311.52
-38 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
YCH0201
Објектот Тежина:
0.08
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
6mm

Избор на клиент