• Новак
Црна, Бела Минималистички Куќата На Семејството Љубов Цитат Постер Печатење Нордиските Детска Соба Ѕид Уметност Слика Дома Деко Платно Сликарство Без Рамка

Црна, Бела Минималистички Куќата На Семејството Љубов Цитат Постер Печатење Нордиските Детска Соба Ѕид Уметност

DEN 185.00
DEN 336.00
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина (Инчен):
13x18 cm Без Рамка, 15x20 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка, 30x40 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 50x70 cm Без Рамка, 60x80 cm Без Рамка, 70x100 cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Блага Уметност
Предмети:
Писмо
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
Q0000711
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Две-слика Комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Избор на клиент