• Новак
Моден 30мм Копче Прстен Метал Копче Синџир Keychain Накит Антички Сребрен Позлатен египетската кралица нефертити 22mm Pendant

Моден 30мм Копче Прстен Метал Копче Синџир Keychain Накит Антички Сребрен Позлатен египетската кралица нефертити

DEN 45.00
DEN 47.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари) и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Главните карактеристики

Бренд Име:
eunwol
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент