• Новак
Стариот Тибет Сребро Статуа Lotus Рака Бесплатен превозот

Стариот Тибет Сребро Статуа Lotus Рака Бесплатен превозот

DEN 3072.00
DEN 3839.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

И Ако не сте задоволни со мојата услуга или мојот објект ,ве Молиме да комуницирам со мене во време,јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни.
Испорача elucidation
Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет. ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо.

Главните карактеристики

Тема:
Маскота
Бренд Име:
EASTCODE
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�