• Новак
Нови JA0020 Мода 316L не ' рѓосувачки челик кристал snap обетки моден пар одговара 12mm snap копчиња DIY трговија на големо

Нови JA0020 Мода 316L не ' рѓосувачки челик кристал snap обетки моден пар одговара 12mm snap копчиња DIY трговија

DEN 73.00
DEN 76.80
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на Godbless U продавница!
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена.
Ви благодариме за вашето сите 5 ѕвезди повратни информации
.
(ПС : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не следење на информации,така се повеќе од $5 е подобро )
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас.
П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
А : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку aliexpress порака и испратете фотографија во 7 дена.
повеќе од $5 ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail/epacket нормално трае 15-20 дена за сад и Европа, 20~40 дена во други земји. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас. Ние ќе го потврди вашиот проблем и наплата за вас во 3 работни дена. Ние ќе се вратам на вас побрзо.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Легура

Избор на клиент