• Новак
WHOOL 20 компјутери Патот Планински Велосипед Велосипед Кочница Derailleur Менувањето на Пластични далновод Цевка за Кабелска Капи

WHOOL 20 компјутери Патот Планински Велосипед Велосипед Кочница Derailleur Менувањето на Пластични далновод

DEN 42.00
DEN 47.04
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.и среќна нова година на нашите пријател !
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.2,но ние сме на линија и да одговориме на сите ваши прашања ,и ние би сакале цел од нас ,само не може да се испрати нарачка до 2. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.2 !ви благодариме многу за вашето разбирање.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации
. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Главните карактеристики

боја:
shift линија капа, кочница линија капа
Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Систем За Сопирање:
Кочница Линија
Бренд Име:
MEROCA
Број На Модел На:
како Слика
Компоненти:
Кабел Поставува
Големина:
5mm 4mm
Материјал:
Пластични

Избор на клиент