• Новак
YEMUSEED година Жешка Жени Harajuku Лето Блузи Девојка Дама Цртан филм Печатени Kwaii Култури Блузи XL Плус WCT22

YEMUSEED година Жешка Жени Harajuku Лето Блузи Девојка Дама Цртан филм Печатени Kwaii Култури Блузи XL

DEN 192.00
DEN 319.20
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Рамо(cm) Биста(cm) Пред Должина(cm) Назад Должина(cm) Должина на Ракав(cm) XS - - - - - S 29 84 37 45 - М 30 88 39 47 - L 31 92 41 50 - XL 32 96 43 52 - XXL - - - - - Една Големина - - - - - "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WCT22
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Карактер
Бренд Име:
YEMUSEED
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
боја:
11 боја
Големина:
S M L XL
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на клиент