• Новак
Виножито геј pendant Шарени Кубни Циркон ЛГБТ ѓердан мажи жени од не ' рѓосувачки челик модни додатоци накит

Виножито геј pendant Шарени Кубни Циркон ЛГБТ ѓердан мажи жени од не ' рѓосувачки челик модни додатоци накит

DEN 230.00
DEN 287.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
геј парада
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
мажите и жените општи
Текстурата на материјалот:
Нерѓосувачки челик + Кристално
Производство Број:
PN-559S
Тип:
Pendant, приврзоци
Пакување:
Независно од пакување
Синџир Стил:
О збор синџир
pendant материјал:
Нерѓосувачки Челик
Периметар:
51cm (inclusive) -80см (inclusive)
Боја:
шарени

Избор на клиент