• Новак
кабината воздух филтер за 2003-2010 АУДИ A8L A8 за 2,8 FSI / 3.0 / 3.0 TDI quattro / 3.2 FSI / 3.7 quattro OEM:4E0819439A #FT11C

кабината воздух филтер за 2003-2010 АУДИ A8L A8 за 2,8 FSI / 3.0 / 3.0 TDI quattro / 3.2 FSI / 3.7 quattro

DEN 1082.88
Во достапна форма

Пристапност


Модел
ЗА АУДИ
Модел CC KW Цилиндар Тип Година
ЗА АУДИ
ЗА AUDI A8 (4 E_) ЗА 2,8 FSI 2773 154 6 Салон 2007-2010
ЗА AUDI A8 (4 E_) 3.0 2976 162 6 Салон 2003-2005
ЗА AUDI A8 (4 E_) 3.0 2976 160 6 Салон 2003-2006
ЗА AUDI A8 (4 E_) 3.0 TDI quattro 2967 171 6 Салон 2003-2010
ЗА AUDI A8 (4 E_) 3.0 TDI quattro 2967 155 6 Салон 2003-2010
ЗА AUDI A8 (4 E_) 3.2 FSI 3123 191 6 Салон 2005-2010
ЗА AUDI A8 (4 E_) 3.2 FSI quattro 3123 191 6 Салон 2005-2010
ЗА AUDI A8 (4 E_) 3.7 quattro 3697 206 8 Салон 2002-2006
ЗА AUDI A8 (4 E_) 4.0 TDI quattro 3936 202 8 Салон 2003-2005
ЗА AUDI A8 (4 E_) 4.2 FSI quattro 4163 257 8 Салон 2006-2010
ЗА AUDI A8 (4 E_) 4.2 TDI quattro 4134 235 8 Салон 2005-2005
ЗА AUDI A8 (4 E_) 4.2 TDI quattro 4134 240 8 Салон 2005-2010
ЗА AUDI A8 (4 E_) 4.2 quattro 4172 246 8 Салон 2002-2010
ЗА AUDI A8 (4 E_) 6.0 W12 quattro 5998 331 12 Салон 2003-2010
ЗА AUDI A8 (4 E_) S8 quattro 5204 331 10 Салон 2006-2010

Главните карактеристики

Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
fitler хартија
Објектот Тежина:
550g
Поставување на Возило:
in
Објектот Висина:
58
Објектот Должина:
406
Производителот Дел Број:
4E0819439A
Осветленост Дел Број:
CUK4136
Audi Модел:
A8
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Другиот Дел Број:
CUK4136
Објектот Ширина:
212
Бренд Име:
AUTODAB

Избор на клиент