• Новак
Висок Спреј Зајдисонце Уметност Сценографијата Слика Најдобар Квалитет На Заливот Видите Печатени Шума Ѕид Налепници

Висок Спреј Зајдисонце Уметност Сценографијата Слика Најдобар Квалитет На Заливот Видите Печатени Шума Ѕид

DEN 294.00
DEN 576.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Вашето задоволство е наша извршување. Големи , искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.
ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот
Повратни информации
1.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и изберете вашиот омилен превозот методи пред да плаќаат.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Име На Производ : Висок Спреј Зајдисонце Уметност Сценографијата Слика Најдобар Квалитет На Заливот Видите Печатени Шума Ѕид Налепници
ако сакате друга големина ,pls контактирајте ме.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот
методи.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.
Материјали/Medium :
печати уметност
Гаранција :
печати уметност
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
печати уметност
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
0002
боја:
Повеќе
Calligraphy и сликарство тип:
Платно
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
клучен збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела
Бојата И Обликот:
Жолта Црвена Цвет Маслото На Платно
is_customized:
Yes
Тип:
печати уметност

Избор на клиент