• Новак
топла продаде Ноќ Визија Камера LED dispaly 4.3 Инчи Резолуција со 2-канален Текст обратна приоритет

топла продаде Ноќ Визија Камера LED dispaly 4.3 Инчи Резолуција со 2-канален Текст обратна приоритет

DEN 1660.80
Во достапна форма

Пристапност

)
· Пакет Големина : 10cm x 10cm x 10cm (3.
Автомобил Следи 4.3 инчен
Видео : 2-канален видео влез
Резолуција : 480 Х х 272 V
Напојување : DC 12 V / 24 V
Заден поглед на приоритет
Екранот црн екран на нема сигнал
Видео систем : NTSC / PAL
Тековната потрошувачка : 3 W (Max)
Операција температура : -20 ~ 50 целзиусови степени
Температура на чување : -30 ~ 70 целзиусови степени
Видео сигнал : 1 Vp - p 75 Ohm
Димензија : 108 x 82 x 15 mm
Спецификации на Камерата :
Слика Уред : 1/3 Инчен колор CMOS
LED : 7 инфраред ноќ визија LED
Растојание на Пренос : 100 (не е пречка)
Резолуција : 420-кабел image sensor
Визуелна Агол : 120 степени
Дијагонала Визуелна Агол : 90 степени (Вертикална визуелна агол)
Shockproof : 6.3"
· Item Големина На : -
· Име На Модел : -
· Материјал Тип : ABS
· Item Тежина : 600 g
Опис На Производот Спецификации :
Спецификации на Следење :
TFT-LCD Монитор во Боја
Големина на екранот : 4.3 Инчен 480 H x 272 V Резолуција, 2-канален Текст Автомобил Задните Приказ на Монитор + 7 IR LED Копија Ноќ Визија Камера
Објектот спецификите
· Предмет Тип : Автомобил Монитори
· Сместување : Во-Dash
· Големина На Екранот : 4.0 Vp-p, 75ohm
Напојување : DC12 V, 200m A
Работна Температура : -20 - 60 целзиусови степени
Пакетот Вклучува :
1 x Следење
1 x Упатство
1 x Камера
1 x DC Моќност Кабел
1 x AV Кабел (19 ft) ·
Пакување Детали
· Одделение Тип : парче
· Пакет Тежина : 0.

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
550g
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
8см х 8см х 8cm
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Тип На Објект:
Автомобил Монитори

Избор на клиент