• Новак
Секс алатки за продажба кожа секси јака брадавица стеги поставите секс играчки во bdsm завој воздржаност возрасни секс игри за парови во брак.

Секс алатки за продажба кожа секси јака брадавица стеги поставите секс играчки во bdsm завој воздржаност возрасни

DEN 451.00
DEN 474.24
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. И ако вашата нарачка достигне 2 KG, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL . Купи со доверба (со исклучок на опрема) 2. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Тоа е многу брзо. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. Не се отвори спорот без комуникација. Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена). Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање.

Главните карактеристики

боја:
Црна
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Материјал:
СТП Кожа
Бренд Име:
СЛАТКА ПРОСТОР НА RUISON
Големина:
the size can be adjust.
Број На Модел На:
x-450
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Вид:
секс играчки во bdsm,erotico играчки
Употреба:
возрасни секси секс играчки за жени,во bdsm играчки.
жешка:
секс ропство играчки,производи за секс продавница,возрасни секс игри,играчки за возрасни.
боја:
Црна
styel:
брадавица стеги јаки ропство подигнат сет
Објектот:
секс производи,завој воздржаност ,во bdsm фетиш.
Функција:
возрасни СМ секс tools,во BDSM ропство во собата,возрасни секс игри tools.
taille:
1 сет
Тип:
Возрасни секс играчки за парови,Кожа Ограничување.

Избор на клиент