• Новак
4pcs/многу Kawaii Јапонија Цртан филм Маскота Kumamon Мечка ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел Играчка за Деца Роденден на Божиќ Играчки, Подароци

4pcs/многу Kawaii Јапонија Цртан филм Маскота Kumamon Мечка ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел Играчка за Деца

DEN 205.00
DEN 216.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


4pcs/многу Kawaii Јапонија Цртан филм Маскота Kumamon Мечка ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел Играчка за Деца Роденден на Божиќ Играчки, Подароци
Име На Производ : Kumamon Акција Фигура
Стоковните Материјал : ПВЦ
Состојба : 100% НОВИ
Големина : 3-4cm
Пакет : OPP Вреќа
1 Lot = 4 Различни Стилови

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
3-4cm
Предупредување:
не оган
Број На Модел На:
Kumamon Акција Фигура
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/60
Големина:
3-4cm
Стил:
Kumamon Акција Фигура
Карактеристики:
Моден Kumamon Акција Фигури
Бои:
Црна
Димензии:
3-4cm
Тема:
Kumamoto Kumamon Мечка
Состојба:
Во Акционерско Предмети
на Кукли:
Kumamon Носат Играчки
Тип:
Kumamon Мечка Слика
Материјал:
ПВЦ
Пакување:
OPP вреќа

Избор на клиент