• Новак
3pcs Ткаенина applique печ везови Топол Воздух Балон DIY

3pcs Ткаенина applique печ везови Топол Воздух Балон DIY

DEN 64.80
Во достапна форма

Пристапност


ГОЛЕМИНА : 5 CM*6.5 СМ
Состојба : 100% Сосема Нов!
Количина : 3 еез
Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни подесувања на дисплеј

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
1512
Техника:
Извезена
Големина:
5*6.5cm
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Големина:
5cm*6.5 см
стил:
Железо-На
is_customized:
Yes

Избор на клиент