• Новак
С&U Жените Гроздобер Мода Европа Девојка е Подарок Мода Популарни Златна и Сребрена Боја Tassel Ѓердан

С&U Жените Гроздобер Мода Европа Девојка е Подарок Мода Популарни Златна и Сребрена Боја Tassel Ѓердан

DEN 389.76
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Никој
Број На Модел На:
N330
Pendant Големина:
како Слика
Бренд Име:
С&U
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Должина:
51.0cm

Избор на клиент