• Новак
24gauge 0.5x50.8мм злато исполнет висок квалитет на боја не лошата headpin DIY beading накит материјали наоди 1515011

24gauge 0.5x50.8мм злато исполнет висок квалитет на боја не лошата headpin DIY beading накит материјали наоди

DEN 394.56
Во достапна форма

Пристапност


24gauge 0.5x50.8мм 14 K злато исполнет висок квалитет на боја не лошата headpin DIY beading накит материјали наоди 1515011
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Објектот Ширина:
5.08cm
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Број На Модел На:
1515011
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Избор на клиент