• Новак
Извртени Twine Најлон Кабелот+4-5мм Нишка DiY Занает Накит Додатоци Ресни јаже Shamballa Хривнија String -25m/Ролна

Извртени Twine Најлон Кабелот+4-5мм Нишка DiY Занает Накит Додатоци Ресни јаже Shamballa Хривнија String -25m/Ролна

DEN 1435.20
Во достапна форма

Пристапност


Answer : ___________________________ NOTE :
Повеќе Бои :
Со Користење На Примерок :
3) Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по јасно плаќање.
5)Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
4)Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство.Ве молиме не го споредуваат бои
помеѓу различни производи. Јас ќе се обидам моето најдобро да
одговори што не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се
различни од опис.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации , ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.0393 инчен
Боја :
Шарени Како Photoes
Количина :
Ќе добиете Околу 25 Метри/ roll од оваа точка во листата цена .com
DHL
Слободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 5-10 дена)
www.4 mm или 1mm = 0.
Превозникот Име
Превозот бесплатно
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
Слободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 15-45 дена)
www. целосна наплата, замена или замена е понуден.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BETENSH
Објектот Ширина:
0.4cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
4-5mm
Објектот Тежина:
500g
Објектот Должина:
2500cm
Објектот Висина:
2500cm
Производ Карактеристики:
искривуваат јаже кабли

Избор на клиент