• Новак
Промоции година Нови Топла Продажба Boucle d'oreille Бонбони Бои CC Големи Долго Двојно Страна Бисер Накит Студ Обетки За Жени

Промоции година Нови Топла Продажба Boucle d'oreille Бонбони Бои CC Големи Долго Двојно Страна Бисер Накит

DEN 9.00
DEN 9.60
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Никел и Олово Слободни
Материјал : Алуминиум & Монистра
Голема Топка со Дијаметар : 16mm
Мала Топка со Дијаметар : 10мм
Тежина : 6 Грама

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Seblasy
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
EPC102
Повод:
Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носење
Стил:
Класична Романтична Трендовски
Функција:
Висок квалитет
Експрес Слободен Испорака:
Цел >120usd DHL FEDEX ПРОЗОРЦИ ЕМС ARAMEX Бесплатен Превозот ...

Избор на клиент