• Новак
Ангел Романтична отстранлив ѕид Винил налепница спалната соба ѕид оркестарот бесплатен превозот

Ангел Романтична отстранлив ѕид Винил налепница спалната соба ѕид оркестарот бесплатен превозот

DEN 288.00
DEN 379.20
-24 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме да го пополните вашето име и презиме ( најмалку 2 зборовите : ) при донесувањето на плаќање., Улица, Град, Регион и држава. Кора на налепници од лист, еден по еден
Позиција на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа нека е можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно,ако е потребно.
Чистење на мазна површина пред лепење на
Пакет Содржина :
1 PC Спалната соба Ѕид Налепници Оркестарот Бесконечност Симбол Зборот Љубов Винил Уметност
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафена, Портокалова
Големина:
44cmx64cm, 22cmx32cm
Број На Модел На:
1size
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Шема:
3D Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
HWHD
Стил:
Модерна
Материјал:
Хартија
Тема:
соба внатрешни работи
Име:
Wallstickers
Соба:
Дневна Соба. Спалната соба.
Стил:
винил уметност

Избор на клиент

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели
  • Новак

38 mm во дијаметар Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлата,КТВ,продавници,барови,хотели

DEN 24.00

Златна нерѓосувачки челик топка топка топка,декорација топката,титаниум позлатаМатеријал : не ' Рѓосув�