• Новак
DIY Храна Одделение 2 парчиња / set Божиќ Куќа Силикони Вафли Бисквит Gingerbread Торта Мувла Чоколадни Бонбони Калапи

DIY Храна Одделение 2 парчиња / set Божиќ Куќа Силикони Вафли Бисквит Gingerbread Торта Мувла Чоколадни Бонбони

DEN 711.00
DEN 748.32
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

answer : ___________________________ note : предметот ќе бидат испратени од страна на случаен избор на боја
Еден Калап Големина На :
35.5 CM*25 CM*depth1.5 CM
32.5 CM*21.2 CM*depth1.3 CM
100% за Храна Одделение Силиконски Материјал,ФДУ ,ЕЕЗ AP2004/5 и LFGB сертификација на располагање. Торта Силиконски Калап,Природно не-стап. Дамка и мирис кои се отпорни. Складирање е погодно - го задржува оригиналната форма. Земете температурните екстреми од -40 степени да 260 степени,готвачи и browns рамномерно; брз и дури и ладење. Микробранова, фурна, ладилник, и машина за миење садови безбедно. Големина : Како Слика.
Зошто да изберете нас :
1.Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака со 1-3 дена .
2.професионален човек за решавање на било какви прашања
3.Гаранција за квалитет, може да се врати на стоката, ако има било какви проблеми со квалитетот, и ние ќе рефундирање на пари

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
90
Материјал:
Силикони
Примена:
DIY Чоколадо/ торта
боја:
Испрати по случаен избор
is_customized:
Yes

Избор на клиент