• Новак
Втората генерација глобална напојување за AC100-240V E27 Завртка База 4W LED Мулти-функција Батерија LED Итни Сијалица LED Светилка, 5pcs/многу

Втората генерација глобална напојување за AC100-240V E27 Завртка База 4W LED Мулти-функција Батерија LED Итни

DEN 3420.00
DEN 3600.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Нова втора генерација на AC 100-240 V E27 Завртка База 4 W LED Мулти-функција Батерија LED Итни Сијалица LED Светилка
Rechargable LED сијалица светлина 4 W
Карактеристики на производот :
1. Име : Мултифункционален Батерија LED Сијалица
2. LED количина : 42pcs
3. Големина на : Д-70mm,L-107mm(Краток) / D-70mm, L-139mm(Долго)
4. Потрошувачка на енергија : 4 W
5. Прозрачна Флукс : 360 лумен
6. Светилки База : E27
7. Влезен Напон : AC85-265 V,50-60 H
8. Зрак Агол : 60°
9. Температура на бојата : 6000 K
10. Батеријата Полнете Време : 3 часа 11. Батеријата Работи Време : 3 часа( во просек)
12. На животниот Век на батеријата Циклус : 500 пати (прибл.)
Функции :
1. Сијалицата : Тоа може да биде како заедничка Енергија LED сијалица.
2. Итни Светлина : На полнење Магија Сијалица може да се користи како светло за итни случаи. Прво, притиснете надолу на копчето "close/отвори" и да ја поправите светлина во
штекерот.Кога електричната енергија е вклучите,на сијалицата ќе биде како итен светлина.
3. Светло : По наполнета, исклучете го моќ и отстранете го од штекер, се претвори во "On/Off"копчето, тоа ќе работат како светло.
Пакет се вклучени :
5x led светло

Главните карактеристики

Употреба:
За итни случаи
Карактеристики:
Итни осветлување
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2 година
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Е Батерии Вклучени:
Yes
Е dimmable:
Yes
Напон:
90-260V
Е Батерии Се Потребни:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
батерија фенерче
Бренд Име:
Aixy
Прозрачна Флукс:
200lm
qutput моќ:
4W (споредува 30W блескаво сијалица)
Влезен Напон:
AC 85-240V
Светлината sourse:
бела led
количината на led чип:
42 КОМПЈУТЕРИ
Боја Рендерирање Индекс:
>70
Оперативен Живот:
30000 часа
големина на производот:
150 * 64 mm

Избор на клиент