• Новак
1X КРИ XML T6 5000LM LED Нуркање тактички Светло Факел Подводни Водоотпорен Нуркач LED Блиц Светлина се користи една Батерија 18650

1X КРИ XML T6 5000LM LED Нуркање тактички Светло Факел Подводни Водоотпорен Нуркач LED Блиц Светлина се користи

DEN 801.00
DEN 842.88
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


1 X КРИ XML T6 LED Нуркање Светло Факел Подводни Водоотпорен Нуркач LED Блиц Светлина на еден Батерија 18650
Карактеристики :
-Водоотпорен достапна дури и 100 метри под вода.
-Направени од авион алуминиум,со висок квалитет и трајност.
-Може да се одржи цврсто на вашата рака со врвка за околу рака.
-Анти-пад и компресија отпор.
-Батеријата Конфигурации : 1 x18650(1 *18650 Не се Вклучуваат)
Тип На Прекинувач : Push,Магнетни Контрола Stepless Затемнување
Најдобро одговара за : нуркање, Кампување, планинарење, пешачење, лов, риболов, автомобил за итни случаи
Пакет :
1pc x Нуркање LED Светилка

Главните карактеристики

Бренд Име:
Aixy
Осветлување Растојание:
200-500 m
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Лумен:
> 350
Водоотпорен:
Yes
Тип На Светилка:
нуркање
Модел на LED Монистра:
T6
Зум:
No
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
боја:
Црна
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Wattage:
flashlight taser
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
полнач:
Не Е Применливо
Број На Модел На:
taser блиц светлина
Тип На Објект:
Рефлектори

Избор на клиент