• Новак
100-Уникатен 1 Buc Мода Природни Лава Тркалезна Форма Монистра Камен Чакра Исцелување Нараквици Шарм Накит 8мм

100-Уникатен 1 Buc Мода Природни Лава Тркалезна Форма Монистра Камен Чакра Исцелување Нараквици Шарм Накит

DEN 93.00
DEN 121.92
-24 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме! : )
Ви благодариме и среќен шопинг
. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.100-Уникатен 1 Buc Мода Природни Лава Тркалезна Форма Монистра Камен Чакра Исцелување Нараквици Шарм Накит 8мм
Количина : 1 BUC
Големина на : (приближно) 7 инчен,Монистра : 8 mm
Тежина : (приближно) 12 g/еез
Состојба : Нова
Конверзија : 25. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. За било какви прашања, се чувствуваат слободни да побарате од нас пред да ја купите.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Unbranded
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Декорација
Стил:
Романтични

Избор на клиент