• Новак
2017 Висок квалитет на фабриката гумени јахта за продажба/мали едрилици за риболов

2017 Висок квалитет на фабриката гумени јахта за продажба/мали едрилици за риболов

DEN 20880.00
Во достапна форма

Пристапност


Ние сме професионални manufacrure со 7 години искуство во Кина.на квалитет и услуга се нашата продажба поени.
За превозот,ние може да се испрати на стоки по морски пат,со авион или се изразуваат(како на пример, DHL) .ако се навистина заинтересирани во нашите производи,ве молиме да не се двоумела да испратите порака до нас.ние ќе hlep да проверите за најдобар превозот надомест.имајте пријатен ден!
2017 Висок квалитет на фабриката гумени јахта за продажба

Главните карактеристики

Трупот Материјал:
ПВЦ
сертификација:
CE
Бренд Име:
shisheng
Капацитет (Личност):
1
is_customized:
Yes
Отворено Активност:
Вода-ски
Број На Модел На:
SCD230AL
Должина:
230cm
боја:
факултативна
Материјал:
На 0,9 мм ПВЦ
Големина:
can be customized
Должина:
230cm
Ширина:
133cm
Макс лице:
2
Макс мотор:
4HP
Цевка со дијаметар:
36cm
Макс Оптоварување:
350kg

Избор на клиент