• Новак
Kinel Луксузни Кубни Циркон Крстот Ѓердани За Жените Сребрена Боја Приврзоци Крстот Христијански Исус Накит Додатоци

Kinel Луксузни Кубни Циркон Крстот Ѓердани За Жените Сребрена Боја Приврзоци Крстот Христијански Исус Накит

DEN 445.00
DEN 556.80
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

com DHL 3-10 Дена www. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.hk Холандија Пост 15-45 дена www.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.com/cn Postnord 15-45 дена www.
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
.
ПРОИЗВОД НАСТАВА
Kinel Луксузни Кубни Циркон Крстот Ѓердани За Жените Сребрена Боја Приврзоци Крстот Христијански Исус Накит Додатоци
Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : CZ Кристал Ѓердан Главниот Камен : ААА Кристал Врвот Одделение Микро Намали Јасно Кубни Циркони Друг Камен : ААА Кристал Позлата : Роза Злато Сребро 18 K Злато Позлатен Meterial : C opper Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бело Злато позлатен.

Главните карактеристики

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Бренд Име:
kinel
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
X-0233
Обликотшема:
Крстот
Pendant Големина:
26mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Крстот Ѓердани
Компатибилност:
No
ashion Прстен Повод:
Годишнината / Партија / Коктел / Подароци / Матурска /
Накит Подароци За:
Мајка / Љубители / Девојка / Сопруга / Најдобри Пријатели / Себе
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu
is_customized:
Yes
Фантастични Метал Позлата:
platinum
pendant ѓердан:
Плочата се донесе среќа
Должина:
46CM

Избор на клиент