• Новак
YOC-5* Нови 2 Парчиња 14g Сребрен Тон Метал Скара Заштитник 50mm CPU Вентилатор Прст Стражари

YOC-5* Нови 2 Парчиња 14g Сребрен Тон Метал Скара Заштитник 50mm CPU Вентилатор Прст Стражари

DEN 106.08
Во достапна форма

Пристапност


Име На Производ : Фан Метал Прст Guard;Материјал : Метал
Центарот Прстен Дијаметар : 4cm / 1.5 (макс.);Вкупна Големина : 6.5 x 6.5 см / x 2.5 2.5(L*W)
Боја : Сребрена На Ѕвонење
Нето Тежина : 14g
Пакет Conetnt : 2 x Фан Метал Прст Чувари 2 Парчиња Сребрен Тон Метал Скара Заштитник 50mm CPU Вентилатор Прст Guards Fit за 50mm CPU вентилатор систем употреба.
Фан Скари /Чувари се идеални за подобрување на изгледот и безбедноста на вашиот blowhole измени или други системски фанови.
Тие се, исто така, совршена замена за акции случај скари како тие се многу рестриктивни и овие скари ќе овозможи проток на воздух, слободно.

Главните карактеристики

Линии:
Никој
Број На Модел На:
YOC
Бренд Име:
Gonbes
Heatsink Материјал:
Метал

Избор на клиент