• Новак
Нови Побрза Промоција Супер Светло 50pcs/многу LED Балон Светла LED хартија фенер Светлина за Свадба партија Декорации

Нови Побрза Промоција Супер Светло 50pcs/многу LED Балон Светла LED хартија фенер Светлина за Свадба партија

DEN 912.00
Во достапна форма

Пристапност


Пакет Се Вклучени :
50 x LED Балон светлина
** Балони НЕ се вклучени **
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.

Главните карактеристики

боја:
Мулти, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, Топло бела, Розова
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,април Будала Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ
Број На Модел На:
KS-BL-030
Број на Компјутери:
50pcs
Бренд Име:
KITOSUN
Блескав Време:
6hours
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Настан & Партија Ставка Type:
свадба партија декорации
Led количина:
1pc супер-светли led
боја:
бела/топло бела/зелена/блу/red/жолто/портокал/теал/розова/виолетова/RGB
Тип На Батерија:
3 x L736H (LR41) батерии
Траење На Батеријата:
Работат повеќе од 8 часа consistantly
Апликации:
Воодушевувајте вашите гости со блескави ЛЕД партија декорација за било која партија
Тежина:
4 grams each. good for balloons
Име:
led хартија фенер балон светлина

Избор на клиент