• Новак
Новиот Бесплатен Превозот мода машки МАЖИТЕ свадба накит brooch партија младоженецот Groomsmen машки домаќин corsage џеб крпа Headdress жена

Новиот Бесплатен Превозот мода машки МАЖИТЕ свадба накит brooch партија младоженецот Groomsmen машки домаќин

DEN 384.00
DEN 426.24
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Превозот
Ние сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандард за испорака (за други земјата на купувачите) .
Продавачот : здраво,мојот пријател,предизвика сите мерки се направени додека лежи релаксирате со рака.Големина маса не е точна.
Ако тежина над 2.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и детали адреса на англиски јазик.
Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја вашата висина,тежина,дозволете ни да проверите најдобро одговара големина за вас,ви благодариме.или можете да ми кажете вашата висина и тежина и ние ќе ви помогнат. Начин На Плаќање
Прифаќаме само alipay.Тоа треба 5-10days или повеќе на вашите таму.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ви благодариме. Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Тип:
Косата Стапови
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент