• Новак
110PCS Слободни Shippment Тело Накит - Водител на Дрво Уво Приклучоци Уво Scretcher Tunnle Поставува Earlet Мерач 8мм до 30мм (11sizes)

110PCS Слободни Shippment Тело Накит - Водител на Дрво Уво Приклучоци Уво Scretcher Tunnle Поставува Earlet

DEN 3192.00
DEN 3359.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

За други изразат преку UPS/ Федекс/ТНТ/ЕМС .99 /многу
парчиња / многу
Телото Накит
Уво Тунелот Приклучокот,Уво Tapers
1, Мода тело накит, Телото накит, пирсинг на тело накит
2,Нови Пристигна Уво Приклучоци Уво Тунелот
3, Материјали : Дрво
4, Големина : 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm 26mm 28mm 30мм
5, Тип : уво приклучокот,уво проширувач,
Ќе добиете 110pcs како погоре фотографии покажува
Методи За Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам
e Чек ќе се одржуваат се додека не се расчисти (нормално трае две недели, додека се расчисти исплата преку Alipay systen,pls проверете со Alipay на очекуваниот прием датум).
Превозот и ракувањето ние превозот за сите земји. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Повратни информации е
нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобар
решение.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање /купување
Вид Забелешка
Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме.99 /многу
парчиња / многу
МНОГУ ОД 60 КОМПЈУТЕРИ Слободни Shippment Тело Пирсинг на Тело Накит-Зебра/Леопард Уво Приклучоци Уво Месо Тунели Поставува Earlets 5ММ-14 MM(6 SIZES) US$ 39.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Дрво
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
боја:
погледнете фотографии
Накит Тип:
Телото Накит
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes

Избор на клиент