• Новак
Бесплатен превозот!нов стил бренд AUSTINBEM кратко машка мода долна облека мека памучна облека за мажи геј долна облека за мажи

Бесплатен превозот!нов стил бренд AUSTINBEM кратко машка мода долна облека мека памучна облека за мажи геј

DEN 288.00
DEN 316.32
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на нашата продавница!
големина(половината) :
S : 63cm-70cm
М : 70cm-80см
L : 80см-90cm
XL : 90cm-97cm

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
AUSTINBEM
Материјал:
Памук,Lycra
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
AUST1008
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко

Избор на клиент