• Новак
JM600D-Б LCD Дигитален Тетоважа Напојување Трајна Шминка Веѓа Машина за Полнење Прилагодливи ЕУ Plug Бесплатен Превозот

JM600D-Б LCD Дигитален Тетоважа Напојување Трајна Шминка Веѓа Машина за Полнење Прилагодливи ЕУ Plug Бесплатен

DEN 1898.00
DEN 2132.64
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

LCD Дигитален Тетоважа Напојување Трајна Шминка Веѓа Машина за Полнење Прилагодливи ЕУ Plug Бесплатен Превозот
Опис :
100% сосема нов
Нови пристигнување,дигитални прилагодување, прецизна контрола и лесно да се handl e
За Усна, Усна лагер, Eyeliner и телото Тетоважа Машина за Полнење
Мулти-копчето Прилагодливи.
Тајван Чип плоча, да ја прошири услугата живот .
Затвори автоматски кога напонот преоптоварување .
Може да биде вклучен помеѓу две машини во исто време .
Компјутер со LCD може да автоматската моќ, работното време и да се префрлате податоци.
Составот Копчето Опција : Течни кристали, до брзина, одредување на брзината, силата на светлината, Б Машина, машина интерфејс, моќ.
Карактеристики :
Напојување :
Текст : 15 V DC/ 500m A
Работен напон : 100-240 V .
НИ приклучокот за Напојување :
Текст : 110-240 V, 50/60 HZ
Излез : 15 V - 1 A
Пакетот Вклучува :
1 x Напојување со LCD Дигитален Дисплеј
1 x ЕУ приклучокот за Напојување

Главните карактеристики

Тип:
тетоважа напојување
Бренд Име:
CHUSE
Број На Модел На:
JM600D-Б ЕУ Приклучок
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
боја:
Црна
Модел:
JM600D-Б
Приклучете:
EU

Избор на клиент