• Новак
Мерилин Монро серија tinplate кутија бонбони картичка калај подарок кутија за складирање кутија чоколада ,мали коса додатоци метални кутии со капак

Мерилин Монро серија tinplate кутија бонбони картичка калај подарок кутија за складирање кутија чоколада ,мали

DEN 173.00
DEN 183.84
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Мерилин Монро серија tinplate кутија бонбони картичка калај кутија подарок пакување складирање кутија чоколада ,мали коса додатоци кутија метални кутии со капак ние испрати diffterent шема од страна на случаен избор , не ја прифати определи Ако се назначи , љубезно ве молиме да не го нарачате .
Димензии : Должина : 9.2 Ширина : 6.5 Висина : 2.6 cm
Ова не само што ќе се стави покер калај, накит, исто така можете да ставите кондом на ио ~ ~ љубов љубов со секси Монро шема, плус и про-љубов љубов ~~

Главните карактеристики

Големина:
S
боја:
случаен боја
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Европа
Техника:
Лак
Решетки Количина:
1
Метал Тип:
Железо
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
SIBAOLU
Број На Модел На:
bbs125
Капацитет:
21-40 парчиња на бонбони Алпите
Производот:
Играчки Организатор
Материјал:
Метал
Употреба:
Алатки
Спецификација:
9.2*6.5*2.6cm
Оптоварување:
Други

Избор на клиент

Перење Складирање Кошница Памук Водоотпорен Виткање Еко-пријателски Дребулии Облека Играчка Дома Чување Организација
  • Новак

Перење Складирање Кошница Памук Водоотпорен Виткање Еко-пријателски Дребулии Облека Играчка Дома Чување Организација

DEN 480.00 959.52

Lazyishhouse секој од нашите производи се внимателно одбрани, како и преку професионални фотографија и детал�