• Новак
оригиналниот воздушна суспензија пролет RPD501110 одговара за земјиште-rover discovery 3&4 за опсег-rover sport 2005-2009

оригиналниот воздушна суспензија пролет RPD501110 одговара за земјиште-rover discovery 3&4 за опсег-rover sport

DEN 9120.00
Во достапна форма

Пристапност


Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : суспензија пролет
OE БР. : RPD501110
Големина : стандард големина
Состојба : нова
За Возило Брендови/Модел : Одговара на земјиште-rover discovery 3&4
за опсег-rover sport
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Главните карактеристики

Специјални Функции:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Тип:
Воздушен притисок
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Бренд Име:
gzwabo
Материјал Тип:
Челик

Избор на клиент