• Новак
Рачно Насликани Модерна Маслото На Платно Убавина Секси Бања Жените Сликарство Ѕид Уметност Впечаток Црвено Здолниште Карактер Слика

Рачно Насликани Модерна Маслото На Платно Убавина Секси Бања Жените Сликарство Ѕид Уметност Впечаток Црвено

DEN 1781.00
DEN 3360.00
-47 %
Во достапна форма

Пристапност

За повеќе стилови, поголема големина, се меша со цел или превозот прашање, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене. Тип : Оваа ставка е 100% Рака-насликани на Платно Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене
Рачно изработени Маслото Детали Ставка Име Секси Жени Сликарство Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагодено Превозот Бесплатен Превозот Рамка БЕЗ Рамка Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни PS : Ние сме добредојдени сте да ги прилагодите на било слика од вашата фотографија. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена.кога масла заврши и сува, ние ќе го испрати наскоро. +86-13728664571 Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и целосна ДРС 5 ѕвезди,ви Благодариме !!
.
Тоа е Ефектот на табелата со рамка за повикување само.Среќа Маслото трговија на Големо Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажам,навива за да брод.pls чека трпеливо,ви благодариме за вашето разбирање .
Answer : ___________________________ NOTE :
1. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот, ова рачно изработени платно сликарство е без внатре и надвор рамка , но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно (pls контакт со мене, ако би сакале тоа се протегала).

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
50x60cm, 60x70cm, 60x80cm, 60x90cm, 70x100cm, 70x120cm
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
секси слики
Место на Origial:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба/За Јадење/Сала/ Кујна/ Office/ Кафе/ Хотел/Вински Бар
Стил:
Дома Декорација/Подарок
Технологија:
100% рака-насликани
квалитет:
Висок квалитет
Matarial:
Висок Квалитет на Масло на Платно и на Бои
Рамка:
НЕ/ Без Рамка
Персонализација На Бои:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
Персонализација На Слики:
на располагање

Избор на клиент