• Новак
H&F Година Нови Пристигнување Супер Херој Суперхерој филм Бетмен Лилјак Метал Keychain црна позлатен пиштол Pendant Копче Синџир Chaveiro Копче Прстен

H&F Година Нови Пристигнување Супер Херој Суперхерој филм Бетмен Лилјак Метал Keychain црна позлатен пиштол

DEN 98.00
DEN 129.60
-24 %
Во достапна форма

Пристапност


ОПИС
Име : keychain
Стоковните материјал : Алуминиум Метал
Состојба : 100% НОВИ
Големина : 7.4 X4cm / 28 г
Пакет : спакувани во opp вреќа
H&F 2016 Година Нови Пристигнување Супер Херој Суперхерој Чудо Бетмен Лилјак Метал Keychain црна позлатен пиштол Pendant Копче Синџир Chaveiro Копче Прстен
SHIPPMENT
ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА :
Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Mail.
Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.
Цел Value >$10 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail .
Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Животните
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Број На Модел На:
HF11510
Бренд Име:
mengtuyi
автомобил keychain:
star wars keychain
мотоцикл keychain:
дизајнер keychain Chaveiro Llavevos
deadpool keychain:
игра на престоли keychain

Избор на клиент