• Новак
Девојки Класичната Туту Здолниште За Балет Перформанси Или Competiton Виолетови/Црвени/Жолта Боја Tutus Цвет Faiiry Костим AT1047B

Девојки Класичната Туту Здолниште За Балет Перформанси Или Competiton Виолетови/Црвени/Жолта Боја Tutus Цвет

DEN 9600.00
Во достапна форма

Пристапност

Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls искористам за момент да се
ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка.Покрај тоа, сите бои на нашата палета се достапни за вашиот избор.Без Нервози Е Потребно!
Испорака време варира од 7 работни дена до 30 работни дена за различни предмети(класичен Балет туту потребите 30 работни дена,dancewear и чевли потребите 7~15 работни дена).Ве молиме изберете БИЛО која ГОЛЕМИНА потоа оставете порака за вашата мерења.
Уште еднаш,ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Ние сме во можност да организира испорака до сите краишта на Светот.
burgundry,carnation,црна,темно розова,брилијантен виолетова,флуоресцентна зелена,езеро сино,црвено,розово црвена,бела,жолта
Превозот методи, е DHL, EMS, и Море, Превозот.Ако имате било какви прашања,ве Молиме контактирајте со нас. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Everthing поврзани со превозот се згрижени од нас.
1) EMS и e Packet : 5-10days
2) Кина Пост Воздух Mail : 10-25days, во зависност од различни региони.

Главните карактеристики

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, custom made
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
AT1047B
боја:
жолта,црвена,виолетова
Ткаенини:
Полиестер,Најлон
Детето големина:
XXS(8).(XXXL)10.(4XL)12.(5XL)14.(6XL)16
Возрасни големина:
XS.S.М.L.XL.XXL
Стил:
classicla туту
здолниште:
10 слоеви тешко tulle здолниште
Шорцеви:
Со
сопствени направени:
ве молиме кажете ни ја вашата висина,биста,половината,колковите

Избор на клиент