• Новак
14CM*3.5 СМ ЗБОРУВАТЕ СО ШЕПА ПЕЧАТИ Куче Винил Автомобил Налепница Автомобил Стил Црна/Sliver C8-0037

14CM*3.5 СМ ЗБОРУВАТЕ СО ШЕПА ПЕЧАТИ Куче Винил Автомобил Налепница Автомобил Стил Црна/Sliver C8-0037

DEN 59.00
DEN 99.84
-41 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Враќање и промена е сега на располагање.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.)
Гаранција :
1. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.5 СМ ЗБОРУВАТЕ СО ШЕПА ПЕЧАТИ Куче Винил Автомобил Налепница Автомобил Стил Црна/Sliver C8-0037
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Бидејќи фокус, па професионални
.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C8-0037
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
14cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
3.5cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница

Избор на клиент