• Новак
925 Spacer Монистра Гроздобер Затка Монистра Дупка со Големина од 2,5 MM Одговара на Европската Бренд Нараквици Бренд GW Накит St003-45

925 Spacer Монистра Гроздобер Затка Монистра Дупка со Големина од 2,5 MM Одговара на Европската Бренд Нараквици

DEN 240.00
DEN 436.32
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако имате посебни испорака барање,ве молиме контактирајте со нас однапред.
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА
1. Ако лажни,ние ќе целосна наплата М oney Назад до тебе и нема да се бара предмети назад.Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок на плаќање при увоз.
Q2 : За Злато Производи, тие се вистински злато шарм или злато позлатен?
А2 : Тие се 18 K злато позлатен, ако сакате цврсти злато шарм, ве молиме контактирајте со продавачот. Мали парчиња, треба да се чуваат подалеку од деца.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.75g
Бренд Име:
GW
Број На Модел На:
ST003
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Метали Тип:
100% Автентични 925 Sterling Silver
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
100% Автентични 925 Sterling Silver
Метал Печат:
925
Тип На Објект:
925 Spacer Монистра Гроздобер Затка Монистра Дупка со Големина од 2,5 MM
Објектот Камен:
Никој
Употреба:
Diy Хривнија Накит Синџир Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
испорака:
Бесплатен Превозот преку AliExpress Стандард за Испорака
Потекло:
Фабриката за Директна Продажба и Is_Customized
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден,Забава, Свадба Годишнината ,ноќта на Вештерките
Применливи Толпата:
жени,Мажи,Љубители',Унисекс,Девојки,Момчиња,Мајка,Сестра,Брат

Избор на клиент